DOMYOS koniec serii mobile

Wyjątkowa technologia marki Domyos

Fitness

Rybaczki fitness SHAPE BOOSTER damskie DOMYOS

DOMYOS
Przeznaczenie: do fitnessu (zajęcia ujędrniające i wzmacniające mięśnie) o małej lub dużej intensywności. Wyjątkowy i innowacyjny produkt dla kobiet, które chcą dzięki aktywności fizycznej zmniejszyć cellulit! Rybaczki SHAPE BOOSTER poprawiają jakość skóry: staje się bardziej jędrna i gładka.
Decathlon
do 159.99 -13%

od

139.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice / cena obniżona od

Od 25/10/2017 do

* Cena od 25/10/2017 i do wyczerpania zapasów!
159.99 %
Było0.00obecna cena159.99**
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice / cena obniżona od

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Kod produktu : 8366110
SKŁAD / PORADY
Skład
Materiał główny
81.00% Poliamid, 19.00% Elastan
Druga podszewka
76.00% Poliamid, 24.00% Elastan
Klin
67.00% Poliamid, 33.00% Elastan
Podkładka do masażu
100.00% Silikon
Zalecenia dot. konserwacji Wyprać przed pierwszym użyciem. Prać wyłącznie na prawej stronie. Nie suszyć w suszarce bębnowej.
Instrukcje prania
Prać w temperaturze maks. 40°C
Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.
Nie suszyć w suszarce bębnowej
Nie prasować
Nie czyścić chemicznie
Ograniczenia w użytkowaniu Nie używać dłużej niż 4h ciągiem (ryzyko dyskomfortu).
INFORMACJE TECHNICZNE
Ważne informacje

W celu zapewnienia sobie komfortu podczas zajęć fitness musisz wybrać produkt w rozmiarze mniejszym niż ten, który nosisz zazwyczaj. Rybaczki muszą bardzo mocno przylegać. W efekcie podkładki będą płasko dotykać skóry, nie będą się ślizgać, co zwiększy wydajność ich działania. Górna część trójkątnej podkładki musi znajdować się pod pośladkiem, a jej czubek nie powinien dotykać zagłębienia pod kolanem.

Innowacja

Wyjątkowa koncepcja! Pierwsze sportowe rybaczki, które wzmacniają oddziaływanie aktywności sportowej na Twoją skórę. Pomagają zmniejszyć cellulit i ujędrnić skórę. Nie ma żadnych chemicznych dodatków. Ubranie można prać w pralce (w przeciwieństwie do produktów z mikrokapsułkami); Twoje jedyne zaangażowanie to: 90 minut sportu w tygodniu! Twój idealny partner w osiąganiu pięknej sylwetki. Rezultaty potwierdzone przez laboratorium zewnętrzne.

Technologia: Silikonowe wstawki

Gdy jesteś w ruchu, wstawki z "wypustkami" wykonują na skórze masaż ugniatająco-rolujacy. W połączeniu z aktywnością ruchową te "wypustki" oddziałują na Twoje depozyty tłuszczowe i usprawniają ich usuwanie.

Zmniejszenie cellulitu

Noszenie rybaczek SHAPE BOOSTER podczas 2 zajęć fitness po 45 min (łączny czas aktywności w tygodniu: 90 min.) w ciągu 84 dni prowadzi do zmniejszenia średniej objętości cellulitu o 17% (porównując brak aktywnego oddziaływania z działaniem połączonym z aktywnym oddziaływaniem na uda). Test został przeprowadzony na 22 testerkach w ramach badania oddziaływania na połowę ciała (jedna noga z technologią "wstawki", a druga bez).

Ujędrnienie skóry

Noszenie rybaczek SHAPE BOOSTER podczas 2 zajęć fitness po 45 min (łączny czas aktywności w tygodniu: 90 min.) po upływie 42 dni zaowocowało efektem wyszczuplenia, zauważalnym na skórze ud. Efekt utrzymujący się do 84 dni. Poprawa ujędrnienia skóry o 12% na udach i pośladkach widoczna 84 dnia.

Pas z efektem płaskiego brzucha

Szeroki pasek kształtuje Twoją talię dzięki połączeniu 2 ujędrniających materiałów. Opina Twój brzuch - możesz cieszyć się optycznym wyszczupleniem.

Porada Szefa projektu

By uzyskać jeszcze bardziej miękką skórę, połącz używanie SHAPE BOOSTER ze stosowaniem kremu nawilżającego po aktywności sportowej.

Zalecenia dot. zakładania ubrania

Zakładanie rybaczek SHAPE BOOSTER może być trudniejsze niż zakładanie klasycznych legginsów. Z uwagi na wydajne działanie, te legginsy muszą być mocno obciskające. Po założeniu legginsów zwróć uwagę na to, by wstawki na udach i pośladkach były odpowiednio ułożone. Zapewni Ci to optymalny komfort podczas treningu.

MOCNE STRONY
Redukcja cellulitu Y Ubranie sprzyja redukcji cellulitu na udach.
Ujędrnianie Y Miejscowe działanie poprawia jędrność skóry na udach i pośladkach.
Efekt płaskiego brzucha Y Ich szeroki pasek optycznie wyszczupla brzuch i talię.
Podkreślenie sylwetki Y Zapewniają optyczne wyszczuplenie bioder
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Rybaczki SHAPE BOOSTER zostały poddane serii testów prania, które zagwarantowały ich jakość w czasie (ubranie nie kurczy się, materiał nie traci koloru, wstawki nie odkształcają się...). Rozwiązanie masujące na bazie silikonu zostało poddane badaniom toksykologicznym, abyśmy mogli zapewnić, że nie ma żadnego ryzyka oddziaływania toksycznego na skórę pomimo bezpośredniego kontaktu wstawki z nią.
Gwarancja 2 lat
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ...
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ...

Nie zapomnij o...

ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW