DOMYOS

Wyjątkowa technologia marki Domyos

Odziez damska fitness Fitness, cross training - Rybaczki SHAPE BOOSTER DOMYOS - Fitness, cross training
Odziez damska fitness

Rybaczki fitness SHAPE BOOSTER damskie DOMYOS

DOMYOS
Przeznaczenie: do fitnessu (zajęcia ujędrniające i wzmacniające mięśnie) o małej lub dużej intensywności. Wyjątkowy i innowacyjny produkt dla kobiet, które chcą dzięki aktywności fizycznej zmniejszyć cellulit! Rybaczki SHAPE BOOSTER poprawiają jakość skóry: staje się bardziej jędrna i gładka.

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 159zł99 - %

od 159zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od do

** Od do

** WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Dostawa do domu 22/02/2017
     Dostawa gratis !
Kod produktu : 8366110
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Redukcja cellulitu Y Ubranie sprzyja redukcji cellulitu na udach.
Ujędrnianie Y Miejscowe działanie poprawia jędrność skóry na udach i pośladkach.
Efekt płaskiego brzucha Y Ich szeroki pasek optycznie wyszczupla brzuch i talię.
Podkreślenie sylwetki Y Zapewniają optyczne wyszczuplenie bioder
INFORMACJE TECHNICZNE
Innowacja Wyjątkowa koncepcja! Pierwsze sportowe rybaczki, które wzmacniają oddziaływanie aktywności sportowej na Twoją skórę. Pomagają zmniejszyć cellulit i ujędrnić skórę. Nie ma żadnych chemicznych dodatków. Ubranie można prać w pralce (w przeciwieństwie do produktów z mikrokapsułkami); Twoje jedyne zaangażowanie to: 90 minut sportu w tygodniu! Twój idealny partner w osiąganiu pięknej sylwetki. Rezultaty potwierdzone przez laboratorium zewnętrzne.
Technologia: Silikonowe wstawki Gdy jesteś w ruchu, wstawki z "wypustkami" wykonują na skórze masaż ugniatająco-rolujacy. W połączeniu z aktywnością ruchową te "wypustki" oddziałują na Twoje depozyty tłuszczowe i usprawniają ich usuwanie.
Zmniejszenie cellulitu Noszenie rybaczek SHAPE BOOSTER podczas 2 zajęć fitness po 45 min (łączny czas aktywności w tygodniu: 90 min.) w ciągu 84 dni prowadzi do zmniejszenia średniej objętości cellulitu o 17% oraz do zmniejszenia maksymalnego obszaru cellulitu o 12% (porównując brak aktywnego oddziaływania z działaniem połączonym z aktywnym oddziaływaniem na uda). Test został przeprowadzony na 22 testerkach w ramach badania oddziaływania na połowę ciała (jedna noga z technologią "wstawki", a druga bez).
Ujędrnienie skóry Noszenie rybaczek SHAPE BOOSTER podczas 2 zajęć fitness po 45 min (łączny czas aktywności w tygodniu: 90 min.) po upływie 42 dni zaowocowało efektem wyszczuplenia, zauważalnym na skórze ud. Efekt utrzymujący się do 84 dni. Poprawa ujędrnienia skóry na udach i pośladkach widoczna 84 dnia.
Pas z efektem płaskiego brzucha Szeroki pasek kształtuje Twoją talię dzięki połączeniu 2 ujędrniających materiałów. Opina Twój brzuch - możesz cieszyć się optycznym wyszczupleniem.
Porada Szefa projektu By uzyskać jeszcze bardziej miękką skórę, połącz używanie SHAPE BOOSTER ze stosowaniem kremu nawilżającego po aktywności sportowej.
Zalecenia dot. zakładania ubrania Zakładanie rybaczek SHAPE BOOSTER może być trudniejsze niż zakładanie klasycznych rybaczek. Z uwagi na wydajne działanie, te legginsy muszą być mocno obciskające. Po założeniu legginsów zwróć uwagę na to, by wstawki na udach i pośladkach były odpowiednio ułożone. Zapewni Ci to optymalny komfort podczas treningu.
Jak działa ta innowacja w 3 etapach? 1. Wstawka dotyka skóry od momentu założenia rybaczek SHAPE BOOSTER.
2. Wstawka będzie masować skórę dzięki wywieraniu nacisku przez materiał, a także dzięki mocno dopasowanemu krojowi jak i ruchom ciała. Wypustki będą lekko szczypać skórę i działać jak masaż. Pozwoli to "rozbić" złogi tłuszczu.
3. Aktywność sportowa umożliwi usunięcie tych złogów tłuszczu.
SKŁAD / PORADY
Skład
Materiał główny
81.0% Poliamid, 19.0% Elastan
Klin
67.0% Poliamid, 33.0% Elastan
Druga podszewka
76.0% Poliamid, 24.0% Elastan
Podkładka do masażu
100.0% Silikon
Zalecenia dot. konserwacji Wyprać przed pierwszym użyciem. Prać wyłącznie na prawej stronie. Nie suszyć w suszarce bębnowej.
Instrukcje prania
Prać w temperaturze maks. 40°C
Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.
Nie prasować
Nie czyścić chemicznie
Nie suszyć w suszarce bębnowej
Ograniczenia w użytkowaniu Nie używać dłużej niż 4h ciągiem (ryzyko dyskomfortu).
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Rybaczki SHAPE BOOSTER zostały poddane serii testów prania, które zagwarantowały ich jakość w czasie (ubranie nie kurczy się, materiał nie traci koloru, wstawki nie odkształcają się...). Rozwiązanie masujące na bazie silikonu zostało poddane badaniom toksykologicznym, abyśmy mogli zapewnić, że nie ma żadnego ryzyka oddziaływania toksycznego na skórę pomimo bezpośredniego kontaktu wstawki z nią.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
NIE ZAPOMNIJ O…

Nie zapomnij o...